banner164

Keyiflerimizi De Yok Ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortahisar Belediye Başkanı Mehmet Salih Akyüz, Bayburtlular Dayanışma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret ederek Bayburtluların desteğini

Keyiflerimizi De Yok Ettiler
banner232

Keyiflerimizi de Yok Ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortahisar Belediye Başkanı Mehmet Salih Akyüz, Bayburtlular Dayanışma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret ederek Bayburtluların desteğini istedi. 

Bayburtluların sorunlarını dinleyen Mehmet Salih Akyüz başkan seçildiğinde projelerini anlattı. Mehmet Salih Akyüz, “Bu şehirde planlama hataları var” diyerek Trabzon’da yapılan projelerin hatalı olduğunu, ulaşım ve güvenlik gibi bir çok sorunları da beraber getirdiğini belirtti. Salih Akyüz, “İnsanlar bekliyor bu kentte yatırım olsun, yatırımın sonucunda ne olsun kolay gidebilelim, ulaşabilelim, çocuklarımız düzgün eğitim alsın, spor yapacakları alanları olsun, oyun alanları olsun, kreşleri olsun. Yatırımların temel amacı bu olması lazım.

KÜLTÜRÜMÜZÜ KEPÇEYLE ALIP TAŞIDILAR
Trabzon’da Cumhurbaşkanı ‘Trabzon’a ben 30 milyar para verdim’ dedi. Şimdi soruyorum hangi sorunumuzu çözüldü o parayla? Yatırım bütçesine bakın Türkiye Cumhuriyeti’nin gerçekten kamu yararına üretime, fabrikaya ayırdığı o kadar para yok. O kadar büyük para geldi Trabzon’a. Ne oldu! Avni Aker’i, 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nu yıktın. Avni Aker’i yenileyelim, modern stat yapalım tamam. Ama şimdi sen bizim kültürümüzü aldın kepçeyle taşıdın attın. Bu şehirde herkes maça gitmiştir bir keyfi vardı, yürüyerek giderdik hadi bize bir şey yapmadın keyiflerimizi de yok ettin. Param olsa da geri alabilsem onu ama  artık geri alamayız gitti o” diyerek yolun kapasitesi hesaba katılmadan şehir dışına yapılan hastanelere, spor alanlarına, adliye binasına insanların ulaşmakta güçlük çektiğin vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 12:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273