banner164

Bakan Turhan’dan Şalpazarı’na Müjde

AK Parti ilçe teşkilatının düzenlediği ‘Ağasar Başkanı ile buluşuyor’ mitingi yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Bakan Turhan’dan Şalpazarı’na Müjde
banner232

Bakan Turhan’dan Şalpazarı’na Müjde 

AK Parti Şalpazarı ilçe teşkilatının düzenlediği ‘Ağasar Başkanı ile buluşuyor’ mitingi yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Törene katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu,MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım,MHP Eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu karşılama noktasında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yöresel kıyafetli yüzlerce Ağasarlı Zorluoğlu’na  Ağasarlı muamelesi yaptı. Zorluoğlu da konuşmasında muhteşem karşılamanın ve sevginin karşılığını vermek için ellerinden geleni yapacağını ve Büyükşehir Belediyesinin yönetiminde Şalpazarılı olacağını ve 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı sonuçlarını Çaykara’dan önce Şalpazarı’na bakacağını söyledi.

YAKIN ZAMANDA

İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Cumhur İttifakı Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Refik Kurukız ve Belediye Meclis Üyesi adayı Atilla Ataman ilçenin sorunlarını ifade ettiler. Şalpazarı, Şıhkıranı ve Erikbeli yolunun karayolları ağına alınmasını talep ettiler. Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan, “Bu millet isterde biz yapmaz mıyız?” diyerek Şalpazarı muhteşem bir coşku ile karayolları ağına alınmasını müjdeledi. Bahar Ayvazoğlu’nun selamlama konuşmasından sonra Salih Cora’nın da kenevir ekimi konusunda, “Tarım bakanı ile görüştük. Yakın zamanda Trabzon’a müjdeyi vereceğiz” dedi. Bakan Turhan ayrıca Şalpazarı Çevre Yolu Turalı aşağı – İskenderli yolunda kısa zamanda bitirileceğini müjdeledi. Bakan Turhan ve Zorluoğlu Başkan adayı Refik Kurukız’ın her daim yanında olduklarını söylediler.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 23:02
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273