banner277

Ak Parti Tonya’da Başkan Cafer Köroğlu’na Vize Verdi

AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresini yaptı.

Ak Parti Tonya’da Başkan Cafer Köroğlu’na Vize Verdi
banner232

Kongreye AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,Eski Milletvekili Av.Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Karadeniz Bölgesi Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,MHP Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, ve Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, delegeler ve teşkilat mensupları katılımlarıyla gerçekleşti. 

Kongrede konuşan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ilçe kongrelerini  titizlikle gerçekleştirdiklerini belirterek "Coşku ve heyecanımızı kaybetmeden kongrelerimizde sizlerin ve kıymetli hemşerilerimizin sağlığı için temizlik maske ve mesafe kurallarına riayet ediyoruz. 
bu sebeple kongrelerimizi sınırlı sayıda katılımla gerçekleştiriyoruz. 
hep birlikte daha dikkatli davranarak bu günleri de geride bırakacağız. "dedi. 

AK Parti iktidarlarının her zaman milletin yanında olduğunun altını çizen Revi konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ülke olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde koronavirüsle mücadele sürecinde her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk. 
Sağlık, ekonomi ve sosyal hayatın büyük hasar görmemesi için tüm önlemleri aldık. 
vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, işçilerimize ve bu süreçte zarar gören her kesime ulaştık ve desteklemelerimizi yaptık. Dünya koronavirüs salgını ile bir birine düşerken ülkemiz yalnızca kendi vatandaşlarına destek olmakla kalmayıp yaptığı yardımlarla adeta insanlık dersi verdi. Büyük devlet olmak, tek başına maddi unsurlara sahip olmak değil şeyh edebali'nin de dediği gibi insanı yaşat ki, devlet yaşasın anlayışından geçmektedir." 

AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. olağan kongresinin hayırlara vesile olmasını dileyen İl Başkanı Revi " Kongre sürecimiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Partimizin bu günlere gelmesinde, partimizin büyümesinde ve gelişmesinde emeği olan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu süre zarfında aramızdan ayrılarak ebediyete irtihal eden değerli dava arkadaşlarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum. Kongremiz hayırlara vesile olsun"dedi. 


AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Cafer Köroğlu yeniden görevine devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 14:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273