banner277

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE SÜRPRİZ YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi 2016 yılı ilk Meclis Toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Gümrükçüoğlu'na Sürpriz .

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE SÜRPRİZ YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI

 BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE SÜRPRİZ YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi 2016 yılı ilk Meclis Toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Gümrükçüoğlu'na Sürpriz .

Belediye meclisinde Başkan Gümrükçüoğlu’na dikkat çeken bir sürpriz gerçekleştirildi. Bugün doğum günü olan ve 65 yaşına basan Gümrükçüoğlu’na belediye meclis üyeleri sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.  Söz alan AK Partili Meclis Üyesi Muhammet Sait Gürsoy, meclis üyeleri adına başkanın doğum günün kutladı ve kendisine Çiçek ve saat hediye etti. Saat hediyesini verirken de espri yapan Gürsoy, “Başkanım gelişlere dikkat ediyorsunuz. Bu şekilde daha iyi takip edersiniz” demesi salonda gülümsemelere neden oldu. Hediyeler verildikten sonra toplu bir fotoğraf çekilip meclis gündemine devam edildi.  

Bizde www.trabzonhaber24.com Ailesi Adına Trabzon Büyükşehir Belediye Başaknımıza Mutlu,Sağlıklı,Başarı Dolu Güzel Yıllar Dileriz.
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 23:19
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273