banner277

Trabzonspor Beste yarışmasının birincisi belli oldu!

Trabzonspor Beste Yarışması finali KTÜ Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Trabzonspor Beste yarışmasının birincisi belli oldu!
banner232

Ortahisar Belediyesi’nin düzenlediği Trabzonspor Beste yarışmasında finale kalan yarışmacılar KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde görücüye çıktı. Geceye Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman,Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper,Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi ,Trabzon İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ,TRT Bölge Müdürü Sami Serdar Şişman ,Ortahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hacı Nail Altunay,Trabzonspor Kulübü Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Özdemir,Ali Kemal Denizci,Trabzon Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Nusret Onur ve çok sayıda bürokrat katıldı. Titizlikle yapılan değerlendirmeler sonucunda da finale kalan Muhammet Ali Yılmaz, Nuri Sarp, Ömer Topal-Erdem Temel, Köksal Ayşan, Mesut Döner ve Gülnaz Yılmaz-İlkay Olguncan eserlerini seslendirdi.

SONUÇLAR Mansiyon ödülleri: Nuri Sarp - Zafer Yakın, Köksal Ayşan - Biz Sana öyleyiz işte, Muhammet Ali Yılmaz - Şarkı oldun dillere Yarışma 3. sü: Ömer Topal - Dalgalı Hırçın Karadeniz  Yarışma 2. si: Mesut Döner Hüseyin Avni Döner , Karadeniz Fırtınası Yarışmanın birincisi ise Güftesi Gülnaz Yılmaz’a ait olan Sevdamız Trabzonspor oldu.

Ortahisar Belediyesi -TRT ve Trabzonspor'un ortaklaşa düzenlediği yarışmaya Ekol Ses Sahne ve Led Ekran'ın muhteşem hizmeti damgasını vurdu . 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 23:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273