banner164

Vali İsmail Ustaoğlu’ndan Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Mesajı:

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun , “Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıldönümü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali İsmail Ustaoğlu’ndan Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Mesajı:
banner232

Vali İsmail Ustaoğlu’ndan Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Mesajı 


Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun , “Türk Polis Teşkilatının 174.Kuruluş Yıldönümü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
TRABZON VALİSİ USTAOĞLU ; 
“Ülkemiz içinde güven ortamının oluşmasına yönelik olağanüstü gayretler sergileyen Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 174. Yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız.
Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs gören Emniyet Teşkilatımız, yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevlerini bugüne kadar layıkıyla yerine getirdiği gibi bundan sonra da  şerefli mazisinden ve milletimizden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla en iyi şekilde devam ettirecektir.

Adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini yerine getirme gayretinde olan polislerimiz, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. 

Polis Teşkilatımızın 174. Yılında ilimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki tüm amir ve memurlarımızı kutluyorum. Polisimize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen saygıdeğer vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. 
Bu duygu ve düşüncelerle; görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan emniyet teşkilatımızın her kademesindeki çalışanlarına aileleri ile birlikte sağlık, başarı ve mutluluk diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 19:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160