banner164

Sahilde Kaçak Yapılaşma Yıkımı Akçaabat'tan Başladı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un emri ile başlatılan yıkım Akçaabat ilçesinde Yıldızlı plajından başladı.

Sahilde Kaçak Yapılaşma Yıkımı Akçaabat'tan Başladı
banner264

 Sahilde Kaçak Yapılaşma Yıkımı Akçaabat'tan Başladı 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un emri ile başlatılan yıkım Akçaabat ilçesinde Yıldızlı plajından başladı. Trabzon Valiliği, çadır sahiplerine gönderdiği tebligat ile yaptıkları müştemilatın kaldırılmasını aksi takdirde yıkılacağını tebliğ etti. Çadırların boşaltılması ve kaldırılması hususunda belli bir süre veren ve verilen sürede boşaltılmayan çadırları yıkım için Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Akçaabat Belediyesi Zabıta ekipleri, Çevik Kuvvet ekipleri, TEDAŞ ve TİSKİ yetkilileri ve Mal Müdürlüğü yetkilileri olay yerine gelerek yıkım işlemini gerçekleştirdi. 

Yıkımla ilgili konuşan bir yetkili bu yıkımlar Tüm İlçeleri kapsayacak şekilde devam edece ya vatandaş gasp ettiği Sahil bandındaki Pılısını pırtısını alarak gidecek yada biz geldiğimizde yıkıp geçeceğiz başka seçenek yok . Yetkili sahili yağma edenlere dur denilecek kaçak çarpık yapılaşmaya müsade etmeyeceğiz dedi. 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 22:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234