banner164

Ortahisar’dan Stratejik Plan

Ortahisar stratejik plan hazırlıklarına başladı Ortahisar Belediyesi 5 yıllık bir dönemi kapsayacak olan, 2020-2024 Yılları Stratejik Plan çalışmalarına başladı. Belediye, 2019 Yerel Seçimlerinden sonra yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi çerçevesinde stratejik plan hazırlıklarına kurum içi çalışmalarla başladı. Stratejik plan hazırlanırken halkın görüş ve önerilerinden de yararlanılıyor. Bu kapsamda hazırlanan görüş ve anket formları Ortahisar'daki STK'lar ile kamu kurum ve kuruluşlarına gönderildi. Ayrıca Ortahisar Belediyesi'nin internet sitesindeki Stratejik Plan Anket ve Görüş formunu doldurarak vatandaşlar sürece katılım sağlayabiliyor. AĞUSTOS AYINA KADAR DEVAM EDECEK “En Mutlu Şehir Ortahisar” sloganı çerçevesinde yeni dönemde demokratik ve katılımcı belediyecilik anlayışının gereği olarak stratejik planın hazırlanmasında herkesin görüş ve katkısına açık olduklarını belirten Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, "Kent paydaşlarımızın sağlayacağı katkılar bizim için son derece önem arz etmektedir. Ağustos sonuna kadar devam edecek olan bu süreçte değişik katılım mekanizmalarında da faydalanarak stratejik planımızı hazırlayacağız. Bu süreçte vatandaşlarımızın, kent paydaşlarımızın ve sivil toplum örgütlerimizin her türlü görüş ve önerilerine de açığız." cümlelerine yer verdi.

Ortahisar’dan Stratejik Plan
banner232

Ortahisar’dan Stratejik Plan 

Ortahisar stratejik plan hazırlıklarına başladı
Ortahisar Belediyesi 5  yıllık bir dönemi kapsayacak olan, 2020-2024 Yılları Stratejik Plan çalışmalarına başladı. Belediye, 2019 Yerel Seçimlerinden sonra yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi çerçevesinde stratejik plan hazırlıklarına kurum içi çalışmalarla başladı. Stratejik plan hazırlanırken halkın görüş ve önerilerinden de yararlanılıyor. Bu kapsamda  hazırlanan görüş ve anket formları Ortahisar'daki STK'lar ile kamu kurum ve kuruluşlarına gönderildi. Ayrıca Ortahisar Belediyesi'nin internet sitesindeki Stratejik Plan Anket ve Görüş formunu doldurarak vatandaşlar sürece katılım sağlayabiliyor.
AĞUSTOS AYINA KADAR DEVAM EDECEK
“En Mutlu Şehir Ortahisar” sloganı çerçevesinde yeni dönemde demokratik ve katılımcı belediyecilik anlayışının gereği olarak stratejik planın hazırlanmasında herkesin görüş ve katkısına açık olduklarını belirten Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, "Kent paydaşlarımızın sağlayacağı katkılar bizim için son derece önem arz etmektedir. Ağustos sonuna kadar devam edecek olan bu süreçte değişik katılım mekanizmalarında da faydalanarak stratejik planımızı hazırlayacağız. Bu süreçte vatandaşlarımızın, kent paydaşlarımızın ve sivil toplum örgütlerimizin her türlü görüş ve önerilerine de açığız." cümlelerine yer verdi.  
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273