banner164

Ortahisar Meclisi yeni dönemin ikinci oturumunu gerçekleştirdi

Ortahisar Belediye Meclisi yeni dönemin ikinci oturumunu Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç ‘in başkanlığında gerçekleşti.

Ortahisar Meclisi yeni dönemin ikinci oturumunu gerçekleştirdi
banner232

Ortahisar Meclisi yeni dönemin ikinci oturumunu gerçekleştirdi
Ortahisar Belediye Meclisi yeni dönemin ikinci oturumunu Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç başkanlığında gerçekleştirdi.
İKİ KOMİSYONA ÜYE SEÇİLDİ
Meclise gündem dışı olarak gelen meclis görüşmelerinin sesli veya görüntülü kayıt sistemiyle kayda alınmasıyla ilgili madde oybirliğiyle kabul edildi. Yine dışı olarak gelen ağustos ayının meclis tatil ayı olarak belirlenmesiyle ilgili madde de meclis üyelerinin oybirliğiyle kabul edildi. Gündem maddeleriyle ilgili ise Kültür, Çevre, Turizm ve Spor Komisyonu ile Kadın, Erkek Eşitliği Komisyonu'na üye seçimi yapıldı. AK Parti ve CHP gruplarının önergesiyle Ahmet Sarıalioğlu, Behlül Karataş, Şener Kibar, Ömer Dayı, Ümit Akbaytürk oybirliğiyle Kültür, Çevre, Turizm ve Spor Komisyonu'na seçildi. Yine AK Parti ve CHP grubunun önergesiyle Kadın, Erkek Eşitliği Komisyonu'na ise Tahsin Bayrak, Hacer Öztürk, Mehmet Karaoğlu, Birgül Boğuşlu ve Engin Karadeniz oybirliğiyle seçildi.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273