banner230

Mardin Trabzonsporlular Derneği İstanbul Trabzon Günlerine Damga Vurdu

İstanbul'da her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Trabzon Günleri'ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yenikapı miting alanında 3-6 Ekim tarihleri arasında icra edilmekte olan etkinliklerde vatandaşlar Trabzon'a has kültür değerlerini görme fırsatı buluyor.

Mardin Trabzonsporlular Derneği İstanbul Trabzon Günlerine Damga Vurdu
banner232

İstanbul Trabzon Günlerinin bu yılki davetlilerinin arasında geçtiğimiz yıl olduğu gibi Mardin Trabzonsporlular Derneği vardı. 
İstanbul Yenikapı’da kurulan Trabzon Tanıtım günlerinde birde stand açan Mardin Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aydın ,Başkan Yardımcıları İsa Dal ve Ali Kakız ziyaretçilerin ilgi odağı oldular. 

MIRRA İKRAM EDİYORLAR

Mardin Trabzonspor Derneği yöneticileri Yenikapı ‘daki Trabzon tanıtım günlerine gelen ve standlarını ziyaret eden tüm misafirlere Mardin yöresine has kahve çeşidi olan “Mırra” ikram ediyorlar. 

Mardin Trabzonsporlular Derneğini ziyaret edenler arasında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu ,Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu ve diğer ilçe Belediye Başkanları İle Trabzon ve Trabzonspor sevdalıları vardı. Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın konuşmasında nerede bir Trabzon ve Trabzonspor ile ilgili toplantı ve tanıtım varsa bizde derneğimiz ardına orada Trabzon ve Trabzonspor’u desteklemeye çalışmaktayız ,Aydın bu sevdamız karşılıksızdır .Biz Trabzon Halkını ve Trabzonspor’u gönülden karşılıksız sevmekteyiz.Trabzon’da ve Trabzonlu binlerce gönül dostumuz çar.Bu dostlarımıza Mardin’de kapımız nasıl açıksa Trabzon’daki tüm kapılarda bize açıktır.Aydın Allah devletimize ,milletimize zeval vermesin kardeşliğimiz gelecek nesillere güvenle kalsın inşallah.Gökyüzünde bu bayrak dalgalandığı sürece kardeşliğimiz hiç bitmeyecek .Başkan Aydın tüm Trabzonlu ,Trabzonsporlu ve Mardinli vatandaşları Yenikapı’daki Trabzon tanıtım günlerine davet ediyorum .Gelinde kardeşlik ,sıcaklık ,insanlık görün ,ders alın lütfen.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 23:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273