banner164

Mardin -Trabzon Kardeşlik Köprüsü Büyüyor

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesinin Desteği ile Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunun yapmış olduğu Mardin -Trabzon Kardeşlik Projesi hayata geçiyor.

Mardin -Trabzon Kardeşlik Köprüsü Büyüyor
banner264

Mardin -Trabzon Kardeşlik Köprüsü Büyüyor


Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesinin Desteği ile Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunun yapmış olduğu Mardin -Trabzon Kardeşlik Projesi hayata geçiyor.  Mardin-Trabzon Kardeşlik Köprüsü Projesi kapsamında Mardin Kızıltepe Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın, Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter, Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Teşkilat Başkanı Menduh Kavan, yönetim kurulu üyeleri ve Trabzon Turizmciler Derneği Başkanı Murat Çavga ile birlikte Trabzon ve İlçe Belediye Başkanları ile Ön görüşmeleri yaptılar. Nisan Ayı İtibari ile Trabzon ve İlçelerinden Birer Aile Mardin'e gidecek Mardin'de Mardinli Ailelerin misafiri olacak . Trabzon ve İlçelerinden Mardin'e gidecek aileler Mardinli Ailelerin evlerinde Misafir edilecek ,3 gün Tarihi Turistik yerleri gezdirilip kaynaşmaları sağlanacak. Aynı Şekilde Mardin ve İlçelerinden Trabzon'a getirilecek Aileler Trabzon'da 3 gün boyunca Trabzonlu Aileler ile birlikte olacak Tarihi Turistik Ören yerleri beraber gezdirildikten sonra Mardin'e yolcu edilecek . 

ŞİMDİDE MARDİNLİ VE TRABZONLU AİLELER BİR BİRLERİNE MİSAFİR OLACAK 

  Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı İbrahim Aydın ve Onursal Başkanı Mehmet Şerif Öter Mardin -Trabzon Kardeşliğinden hiç şüphemiz yok lakin Mardinli ve Trabzonlu Aİlelerinde bir birleri ile kaynaşması için sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun nezaretinde hayata geçirmekte olduğumuz Mardinli ve Trabzonlu Aİleler buluşuyor Projemiz Nisan Ayı İtibari ile Yürürlüğe konulacaktır. Öter .Trabzon ziyaretimizde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile tek tek görüştük görüşmeyede devam ediyoruz projemize desteklerini bildirdiler hepsinden Alllah razı olsun kardeşliğimizi kimse bozamayacak bozdurmayacağız dedi. Öter Yomra Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Sağıroğlu'nu Makamında ziyaret ederek kendisininde Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunun yapmış olduğu bu güzel projeye desteğini talep ettik sağolsun herzaman yanımızda projemize destek olacağını belirtti kandisine Mardin Halkı adına teşekkür ediyorum dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 23:56
banner215
YORUM EKLE
YORUMLAR
mümin sağlam
mümin sağlam - 12 ay Önce

Güzel bir düşünce. tebrik ederim başlatanlara ve devam ettirenlere.

SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234