banner164

İbrahim Sağıroğlu;'' Durmak Yok Yola Devam ''

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile ''Hizmet için ,Yomra İçin Yola Devam ''Mesajı verdi.

İbrahim Sağıroğlu;'' Durmak Yok Yola Devam ''
banner232

İbrahim Sağıroğlu;'' Durmak Yok Yola Devam ''

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile ''Hizmet için ,Yomra İçin Yola Devam ''Mesajı verdi. İşte o mesaj. 

İBRAHİM SAĞIROĞLU 

Kıymetli hemşehrilerim,
Çok kıymetli Yomralılar,

Üç dönemdir sizlere hizmet vermenin ve sizlerin hizmetkarı olmanın mutluluğunu yaşadığımı özellikle belirtmek isterim. 2004 yılında başlayıp bu güne kadar vermiş olduğumuz desteklerden dolayı sizlere minnettarım. Sizlerin desteği ve dualarıyla Yomra’yı daha da kalkındıracak, bir o kadar da ileriye taşıyacağız.

‘İnsana hizmet’ odaklı belediyecilik anlayışımızla siz değerli Yomra halkımızın taleplerini karşılayacak projeleri yine siz değerli halkımızın hizmetine sunmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştığımızdan asla şüpheniz olmasın. Hak, hukuk ve adalet anlayışına bağlı bir şekilde mazlumun yanında zalimin karşısında olmaya davet edeceğimizden de asla şüpheniz olmasın. Bugün Trabzon’un yaşanabilir en cazip ilçelerinden biri haline getirdiğimiz bu güzel Yomra’mızı bugünden sonra da el ele, omuz omuza yine sizlerle ileriye taşıyacağız.

Bundan dolayı sizler, bugünlere gelmemizin en önemli parçasısınız. Belediye olarak sizlere kapımız her daim açıktır. Sizlerin sorunlarına ortak olmak, derdine derman olmak bizim öncelikli görevlerimizdendir. Bunu hiçbir zaman unutmamanızı isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızı sevgi, saygı ile selamlıyorum.

‘Durmak Yok Yola Devam!’

İbrahim SAĞIROĞLU
Yomra Belediye Başkanı

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 21:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner233

banner273