İBRAHİM CEVAHİR SEVENLERİNİN OMUZUNDA ÇIKTI YOLA

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com Cevahir Holding yetim Kaldı İbrahim Cevahir son yolculuğuna sevenlerinin omuzlarında çıktı.

İBRAHİM CEVAHİR SEVENLERİNİN OMUZUNDA ÇIKTI YOLA

İBRAHİM CEVAHİR SEVENLERİNİN OMUZUNDA ÇIKTI YOLA 

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 
AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ SÜLEYMAN SOYLU'DA İRAHİM CEVAHİR'E SON GÖREVİNİ YAPTI 

Cevahir Holding yetim Kaldı İbrahim Cevahir son yolculuğuna sevenlerinin omuzlarında çıktı. Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Trabzonspor'un sevdalısı Hemşehrimiz Çaykaralı İbrahim Cevahir Son Yolculuğuna İstanbul Fatih Camiinde Öğle Namazına Müteakip Kılınan Cenaze namazından sonra Sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna Tekbirlerle götürüldü. Türkiyenin Önde gelen İş Adamarından İbrahim Cevahir'i son yolculuğuna İş Dünyası ve Siyaset Dünyasından bir çok isim uğurladı . Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan,Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Faruk Özak, Sanatçı Orhan Gencebay, Ak Parti Trabzon Millet Vekili Adayı Süleyman Soylu, Beşiktaş Teknik patronu şenol Güneş'te cenazeye katılanlar arasında idi. Ak Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu Merhum İş Adamı İbrahim Cevahir'in tabutunu taşıdı.

İbrahim Cevahir sivri dili ile nam salmaış hemşehri hastalığı olan birde Trabzonspor hastalığı vardı tarifi bu kadar ....
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2015, 23:25
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273