banner277

Hayat Kurtaran Şoför Ödüllendirildi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ulaşım Dairesi Başkanlığında şoför olarak çalışan ve bir kadının hayatını kurtaran Mehmet Bülbül’ü ödüllendirdi.

Hayat Kurtaran Şoför Ödüllendirildi
banner232

HAYAT KURTARAN ŞOFÖR ÖDÜLLENDİRİLDİ
 Trabzon-Beşikdüzü hattında görev yapan Mehmet Bülbül isimli şoför, geçtiğimiz günlerde otobüste fenalaşan yaşlı kadına ilk müdahaleyi yapmış, ardından da otobüsü kenara çekerek 112 ekiplerini beklemişti. Durumdan haberdar olan Başkan Zorluoğlu, gösterdiği örnek davranış nedeniyle Bülbül’ü tebrik etti.  
 
Başkan Zorluoğlu haberi ilk duyduğunda duygulandığını ifade ederek “Yaşanan bazı olaylar sonrası insanlığımızdan utanıyoruz ama bu tür yaklaşımları gördüğümüzde de tekrar insan olduğumuzu hatırlıyoruz. Bunlar çok özel ve güzel yaklaşımlar. Ben en başta Mehmet kardeşimi gösterdiği hassasiyet nedeniyle tebrik ediyorum. Yaptığınız davranışla topluma ferahlık verdiniz. Hem insanlık ölmemiş dedirten bir yaklaşım sergilediniz hem de Büyükşehir Belediyemizin bir çalışanı olarak markamıza değer kattınız. İlk günden beri bir aile ortamı yaratmak ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Başkan Zorluoğlu görüşmenin sonunda Mehmet Bülbül’e ödülünü takdim etti. Ziyaret günün anısına gerçekleştirilen fotoğraf çekimi ile sona erdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273