banner164

Eski Maçka Kaymakamı Yeni Ürgüp Kaymakam Alper Balcı Serbest kaldı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı gözaltına alındı.

Eski Maçka Kaymakamı Yeni Ürgüp Kaymakam Alper Balcı Serbest kaldı
banner264

 Eski Maçka Kaymakamı Yeni Ürgüp Kaymakam Alper Balcı Serbest kaldı 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Türkiye'nin En Başarılı  Kaymakamı Olan Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı gözaltına alındı.

Şırnak'tan gelen polislerce Ürgüp'te kaymakamlık binasında gözaltına alınan Balcı'nın evinde ve makam odasında arama yapıldığı öğrenildi.

Balcı'nın, daha sonra Şırnak'a götürüldüğü belirtildi.

Kaymakam Alper Balcı'nın, Şırnak'ta gönüllü olarak görev yapmak istediği yönündeki başvurusunun ardından bu şehre geçici olarak atandığı haberleri basına yansımıştı. 

Maçka Eski Kaymakamı Ürgüp'ün Yeni Kaymakamı Alper Balcı Şırnak ve Diğer İllerde Gönüllü Olarak Görev Almış Özel Harekat Polisi Olan bir Babanında Oğlu Olduğu Bilinmekte . Kaymakam Alper Balcı bu Akşam Şırnak'ta Soruşturma sonrası Serbest bırakıldı. Görev yaptığı Bölgelerde Halkın sevgilisi olmayı Başaran Kaymakam Alper Balcı'nın Göz Altına Alındığını duyan  Trabzon ve Ürgüp'lü Vatandaşlar bu olaya çok üzüldüler . 
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2016, 23:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234