banner277

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu’ndan Flaş Başkan Revi Açıklaması

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin bir dizi ziyaret için Trabzon’a gelen İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın Ak Parti yöneticileri hakkında yapmış olduğu açıklamalara verdiği cevaba CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’undan flaş açıklama geldi .

CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu’ndan Flaş Başkan Revi Açıklaması

Hacisalihoğlu ;Baba ocağına  gelen Beylikdüzü  belediye başkanımız syn Mehmet Murat Çalık  in  Trabzon  üzerine  yapmış olduğu tespitleri  Akp il başkanı Syn Haydar  Revi sindirememiş  ki açıklama yapmak durumunda kalmış  bana da mâni olmadığım  için  uyarıda bulunmuş .

Syn Revi ye lafı çok uzatmadan söylemek isterim ki, syn Çalık bu tespitlerini bir trabzon  çocuğu ve aynı zamanda  bir şehir plancısı gözüyle yapmıştır. Söyledikleri yanlış değildir.Ayni doğrular bu şehir için hassasiyet gösteren kişiler ve teknik kurumlar  tarafından da dile getirilmektedir.Sehir adına doğruları söylemeye devam edeceğiz. 

Haklılığımızı   hafta ici yerel  bir gazete de sizin partinizin mensubu ve beraber yol yürüdüğünüz bir bürokratınız  su ifadelerle  gün yüzüne çıkarmıştı 

^^ bu şehir yarim asır önce   ilk 10 a girer di şimdi ilk 50 ye bile giremez^^
 Bu şehri son 30 yilda kahır ekseriyette hangi zihniyet yönetmiştir  düşününüz.

Kamuoyuna saygılarımla.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273