banner164

Çebi’den Muhtarlar Günü Mesajı

Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi,19 Ekim Muhtarlar gününü bir mesaj yayımlayarak tebrik etti. Çebi Mesajında....

Çebi’den Muhtarlar Günü Mesajı
banner232

TEBRİKLER !

Demokrasimizin en temel taşı ve hizmet kervanının en dinamik organı olan muhtarlık müessesesi,Son dönemlerde işlevinin ve konumunun çok daha güçlendirilmesi ile sorun ve taleplerin çözümleri coğrafyanın her bir noktasına eşit şartlarda yansımaktadır.
 kamu yönetiminin geniş katılım ile bir arada olmasının en büyük vesilesi olan 
her bir Muhtarlarımızın bölgesinde ki meseleleri hizmet akışını hassasiyetle takip etmeleri heyecan içinde gece gündüz demeden mahallelerimizde vatandaşlarımızın yanında olmaları her türlü fedakarlığı ortaya koymaları tabandaki hizmetin çok geniş ve güçlü olduğunun ifadesidir .
Tabanın güçü ve kuvveti ne kadar büyük ise tavanın yüksekliğini o derece büyük ve sağlam olur anlayışı ile samimiyet ve gayret içinde birlikte çok daha büyük başarılar hedeflemekteyiz .
Bu doğrultuda medeniyetimizin demokrasimiz en değerli varlıkları yakın mesai arkadaşlarımız olan muhtarlarımızın 19 ekim muhtarlar gününü yürekten tebrik ediyor ,Her bir muhtarımıza birlikte hizmet yolculuğunda  başarılılar diliyorum.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273