Büyükşehir Trabzon’u Değerleri İle Buluştıruyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Kültür Sanat Çalıştayı’ düzenleniyor. Çalıştay ile Trabzon’un kültür ve sanat alanındaki mevcut durum ve konumunun tespit edilmesi, kültür ve sanat alanında ihtiyaç ve önceliklerin belirlenmesi ile şehrin kültür sanat altyapısı bakımından zenginleştirilmesi hedefleniyor.

Büyükşehir Trabzon’u Değerleri İle Buluştıruyor
banner232

İTrabzon Büyükşehir Belediyesi koordinatörlüğünde, resmi kurumlar, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla yürütülen çalışmalar sonucunda gerçekleştirilecek çalıştayın Trabzon’a kültür sanat alanında büyük katkı sunacağı düşünülüyor. Çalıştay ile Trabzon’da eksikliği hissedilen kültür sanat faaliyetlerinin artırılması için de önemli bir adım atılmış olacak.
 
12 Kasım 2019 Salı günü saat 17.30’da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek çalıştayın ilk ayağına kültür sanat alanındaki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılacak. Edebiyat, Fotoğraf, Halk Oyunları, Mizah, Müzik, Resim, Heykel ve Plastik Sanatlar, Sinema ve Tiyatro dallarında oluşturulan çalışma gruplarının belirlediği grup temsilcilerinin konuşmacı olarak katılacağı panel ise 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 18.00’de Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273