banner164

Bekir Sıtkı Tarım’dan Genç’e “Hayvan Severler Sizi Unutmayacak”

Haber:Ömer Altıntaş www.Trabzonhaber24.com MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım Trabzon Şehrinde yapılması gerekenleri sosyal medyadan tek tek yazıyor ,Şehri yönetenler ise bunları tek tek yerine getiriyor. Geçtiğimiz günlerde bu sene kış çok zor geçecek sokak hayvanlarının yaşayabileceği barınaklar yapılıp şehrin muhtelif yerlerine konularak bu hayvanlarımızı soğuktan donmaktan açlıktan ölmekten kurtaralım demişti . MHP İl Başkanı Tarım’ın bu çağrısını hayvan dostu Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç duyarak hemen karşılık verdi . Artık sokak hayvanları soğuktan donmayacak açlıktan ölmeyecek kışı Başkan Genç’in talimatı ile yapılmaya başlanan sıcak evlerinde geçirecekler .

Bekir Sıtkı Tarım’dan Genç’e “Hayvan Severler Sizi Unutmayacak”
banner232

MHP Ztrabzon Zil Başkanı Bekir Sıtkı Tarım bakın Sosyal medya’dan hayvan sever Başkan Ahmet Metin Genç’e nasıl teşekkür ediyor. 

BEKİR SITKI TARIM 

Sosyal Medyadan  MHP Trabzon teşkilatımız adına yapmış olduğum soğuklar başlamadan belediyemizin kontrolü altında muhtelif yerlere, kedi ve köpek evleri yerleştirip donma tehlikesi yaşayan sokak hayvanlarımız için duyarlı sesi yakalamış bulunmaktayız. Bu projemizi yerine getirmek isteyen ve üstlenen ortahisar belediye başkanımız sayın Av.AHMET METİN GENÇ’e teşkilatım adına şükranlarımı sunar, teşekkür ederim.
       HAYVAN SEVERLER SİZİ UNUTMAYACAK.
       İlçe belediye başkanlarınında DİKKATİNE !

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273