Başkan Üstün; İşimiz Gücümüz Sürmene Halkına Hizmet

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün havaların güzel gittiğini beklenen kış havalarının şehrimize gelmediğini bizde bunu fırsat bilerek dört koldan Sürmene'ye hizmete devam ediyoruz.

Başkan Üstün; İşimiz Gücümüz Sürmene Halkına Hizmet
banner232

Başkan Üstün; İşimiz Gücümüz Sürmene Halkına Hizmet 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün havaların güzel gittiğini beklenen kış havalarının şehrimize gelmediğini bizde bunu fırsat bilerek dört koldan Sürmene'ye hizmete devam ediyoruz. Üstün,Mahallelerimizde yol betonlama ,Asfaltlama ,Parke döşeme,Kanal ,yol genişleme ,serme ve Sanat yapılarını yapmaya devam ediyoruz. Başkan Üstün,Mahalle muhtarlarımız ile koordineli olarak çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor.  Üstün Mahalle Muhtarlarının kendisinin birer yardımcısı olduğunu koordineli bir şekilde halkımıza Muhtarlarımızla birlikte hizmet verdiklerini ifade etti. Üstün Belediyemize yol için başvuran her kimse sorgusuz sualsiz vatandaşlarımızın yolunu sıra ile yapmaktayız . Biz hizmete gelmeden dediğimiz gibi kapımız halkımıza hafta sonu dahi açık halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda hafta sonu tatili ,Bayram tatili  veya her hangi bir adla tatil yapmadık yapmayacağız işimiz gücümüz millet olmaya devam edecek inşallah . Üstün Sürmene'mize çağ atlatacak projelerimizde inşallah Bölge Milletvekillerimizin gönülden desteği için ,İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu,Hazine ve Maliye Bakanı'mız sayın Berat Albayrak,Sanayi ve Teknoloji Bakanımız sayın Mustafa Varank ve Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Cahit Turhan'a Trabzon Milletvekillerimiz Dr.Adnan Günnar,Muhammet Balta,Bahar Ayvazoğlu,Salih Cora'ya ,Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu'na,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan G-Fevzi Gümrükçüoğlu'na çok teşekkür ediyorum. Buradan Trabzon ve Sürmene Halkımıza şunu açıklamak istiyorum birlikten kuvvet doğar ,bizler bir ahenk içerisinde halkımıza hizmet etmeye ,gönlüne girmeye devam ediyoruz dün öyle idi,bugünde öyle, yarında öyle olacak inşallah . 

MAHALLELERİMİZ ŞANTİYE 
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Sürmene Belediyesine bağlı 38 Mahallenin adeta şantiyeye döndüğünü ,Mahallelerimize bir taraftan Yol Betonlaması,Yol Asfaltlaması,Sanat Yapıları (Duvar) çalışmaları ,diğer bir taraftan Doğal Gaz,Su ve Elektrik ile birlikte alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam etmekteyiz. Üstün bu çalışmalarımız esnasında halkımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı tekrar özür diliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 01:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273