banner277

Başkan Mustafa Bıyık'tan Fenerli Prof.Dr.Nalcıoğlu Hakkında Flaş Açıklama

Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ahmet Uğur Nalcıoğlu Trabzon Halkına ve Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'a sosyal medya üzerinden hakaret etmesi sonrası Trabzon halkı ve Yomra Belediye Başkanı hakaret eden şahsa karşı açıklama yapmaya devam ediyor.

Başkan Mustafa Bıyık'tan Fenerli Prof.Dr.Nalcıoğlu Hakkında Flaş Açıklama
banner232

 Son olarak Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ahmet Uğur Nalcıoğlu hakkında şu açıklamayı yaptı . 

MUSTAFA BIYIK 

Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcılığı koltuğunu işgal eden ve sosyal medya üzerinden şahsıma hakarette bulunmak çabasında olan, Ahmet Uğur Nalcıoğlu isimli, profesör ünvanlı bir şahıs, devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne helal getirmek gayretindedir. 

Bu şahsın amacının, gönül verdiği futbol takımını savunmaktan ziyade, halkımızı kin ve düşmanlığa sevk etmek, milli birlik ve beraberliğimize gölge düşürmek olduğu, sosyal medya paylaşımlarından açıkca anlaşılmaktadır. Milletimizi ayrıştırmak isteyen bu zihniyet, biz Trabzonlular, can Erzincanlılar var olduğu sürece asla başarılı olamayacaktır. Ülkemiz, tüm bölgeleri ve 81 ili ile bölünmez bir bütündür. Karadeniz'e, Trabzon'umuza, şahsıma karşı kullanmış olduğu tüm ifadeleri, bu kişinin bizatihi kendisine iade ediyorum. Hiç tanımadığı birine, sadece Trabzonspor'un haklarını savunduğu için bu denli hakarette bulunmak, bir eğitimcinin yapacağı iş olamayacağına göre; profesör ünvanı taşıyan bu şahsın nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu ve neyi amaçladığı ortadadır. Ülkemizin deprem âfeti ile sarsıldığı, depremin yaraları sarabilmek için herkesin seferber olduğu, belediyelerimizin yardım kampanyaları başlattığı; Trabzonspor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray başta olmak üzere tüm futbol külüplerinin aynı paydada buluştuğu bir günde, o iğrenç ifadeleri kullanan şahıs hakkında Pazartesi günü hukuki işlem başlatacağım. Tüm Trabzon ve Erzincanlıları da, gerek CİMER üzerinden, gerekse bizatihi Cumhuriyet savcılıklarına giderek bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum.

Bu arada özellikle ifade etmek istiyorum ki, Trabzonspor'umuz üzerinde on yıllardır oynanan oyunların asıl amacı, bu şahsın taşıdığı zihniyete hizmet etmektir. Trabzon başta olmak üzere, tüm Karadeniz; Trabzonspor üzerinden ötekileştirilmek istenmektedir. Trabzon, ülkemizin çimentosu, milli birlik ve beraberliğimizin güvencesidir. Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere, tüm futbol erklerini, bu zihniyete hizmet etmemek için, adalet ve hakkaniyet ile hareket etmeye davet ediyorum.

Konuya hassasiyet gösteren ve desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Kamoyunun bilgisine sunarım.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273