banner277

Bakan Soylu Mardinli Çocukları Trabzon’da Misafir Edecek

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Mardin'e gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Havaalanında karışlamaya gelenler arasında Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ve Trabzonspor Futbol Okulunda futbol öğrenen çocuklar vardı .

Bakan Soylu Mardinli Çocukları Trabzon’da Misafir Edecek
banner232

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ellerinde Türk Bayrağı üzerlerinde Bordo Mavi Trabzonspor Forması olduğu halde karşılamaya gelen Mardin Trabzonsporlular Derneği üyesi gençlere çocuklar sizlere söz sizleri Trabzon’da ben misafir edeceğim dedi .Bakan Soylu'nun bu sözlerinin üzerine çocuklar alkış yaparak sevinçlerini gösterdiler. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mardin Trabzonsporlular Derneği Başkanı İbrahim Aydın ile de bir süre görüştü .Trabzonspor Futbol okulu öğrencileri Bakan Soylu ile selfi çekmeyi de ihmal etmediler.Başkan Aydın Mardin Trabzonsporlular Derneğimizin Trabzonspor Futbol okulu'nda 61 Mardinli çocuğumuza Trabzonspor forması altında futbolu ve Trabzonspor'u sevdiriyoruz .

Bakan Soylu'ya Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, AK Parti Milletvekili Cengiz Demirkaya, Mazıdağı Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhsin Duran Kalkan, Mardin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 20:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273