banner164

Bakan Kurum'a Başkan Üstün'den Sürmene Kaması

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Karadeniz Bölgesi İklim Değişikliği Eylem Planı'nı açıklamak için geldiği Trabzon'da Cuma Namazını Sürmene'de kıldı.

Bakan Kurum'a Başkan Üstün'den Sürmene Kaması
banner232

Bakan Kurum'a Başkan Üstün'den Sürmene Kaması 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Karadeniz Bölgesi İklim Değişikliği Eylem Planı'nı açıklamak için geldiği Trabzon'da Cuma Namazını Sürmene'de kıldı. Sürmene Sahil Camiinde kılınan namaz sonrası Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a Sürmene'nin meşhur el işçiliği Sürmene Kamasını hediye etti. 

BAŞKAN RAHMİ ÜSTÜN'DEN MEŞHUR SÜRMENE KAMASI 


Bakan Kurum'a Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,daire amirleri eşlik etti. Bakan Kurum'u Sürmene'de Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Sürmene Kaymakam Vekili Of Kaymakamı Eyüp Fırat,Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve daire amirleri ile vatandaşlar karşıladı.Çevre ve Şehircilik Bakanı ve beraberindeki heyet Sürmene Sahil Camiinden Cuma nazı çıkışta Kuran Kursunda okuyan Çocuklarla Hatıra Fotoğrafı Çektirdiler.  Murat Kurum beraberindeki heyetle birlikte Uzungöl ve Ayder'de inceleme yapmak üzere Sürmene'den Ayrıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 14:49
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273