banner277

Arsin OSB Yönetiminden KTÜ Rektörü Çuvalcı’ya Ziyaret

Trabzon Arsin OSB’den Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Görevine Atanan Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’ya ziyaret

Arsin OSB Yönetiminden KTÜ Rektörü Çuvalcı’ya Ziyaret
banner232

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Ali Baştürk ve OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyesi Selçuk İskender Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyarette bulundular.

Ziyarette söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Rektör Çuvalcı’ya yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, yapılması planlanan projeler ve OSB’nin genel durumu hakkında bilgilendirmede bulundu. Üniversite-Sanayi İş birliği konusuna da değinen Başkan Çelebi, “Trabzon Arsin OSB olarak Üniversite-Sanayi İşbirliğini çok önemsiyoruz. Sayın Rektörümüzün katkılarıyla önümüzdeki dönemlerde güzel çalışmalara ve yeni iş birliklerine imza atacağımıza inanıyoruz.” dedi. Karadeniz Teknik Üniversitesine Rektör olarak atanmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Çelebi, Rektör Çuvalcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Çuvalcı, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini sundu.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273