banner164

Ak Parti Trabzon'da İşte Yeni Yönetim Listesi

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Bugün gerçekleştirilen Ak Parti Trabzon 6. Olağan Genel Kurulu’nda yeni görev alacak olan yeni il yönetim kurulu listesi herkes tarafından merak ediliyordu.

banner236
Ak Parti Trabzon'da İşte Yeni Yönetim Listesi
banner232
 Ak Parti Trabzon'da İşte Yeni Yönetim Listesi 


Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

Bugün gerçekleştirilen Ak Parti Trabzon 6. Olağan Genel Kurulu’nda yeni görev alacak olan yeni il yönetim kurulu listesi herkes tarafından merak ediliyordu.

Ak Parti’nin 6. Dönem yeni il yönetimi kurulu şu isimlerden oluştu. 

AK Pari Trabzon İl Başkanı Haydar Revi;

ASİL ÜYELER Abdulhamid Özdaş, Ahmet Karadeniz, Ahmet Uğur Zihni, Alper Bektaş, Arzu Yalçınalp, Aydın Gündoğdu, Aziz Mürtezaoğlu, Bayram Öztürk, Besire Çörekçi Arslan, Canan Bülbül, Enes Aslan, Fazlı Çapoğlu,Gaökhan Karslı, Gözde Atasoy Koç, Gülsüm Canım, Halil İbrahim Demirtaş, Hamit Bekşta, Hasan Dilekoğlu, Hüseyin Öztürk, Hüseyin Tüysüz, Hüsrev Türk, İrfan Çelik, Kadem Çakıroğlu, Kamil Kansız, Köksal Aygün, Mehmet Alp, Mehmet Atmaca, Mehmet Hanefi Topaloğlu, Mehmet Kara, Murat Uğur, Mustafa Albayrak, Mustafa Usta, Mürvet Turan, Numan Yardım, Nurettin Aydın, Orhan Cengiz Uraloğlu, Ömer Fahri Coşkun, Özdemir Aydın, Rüveyde Yeşilbağ, Salim Serdar Karabinaoğlu, Seda Kırandi, Seda TaFLan, Sezgin Mumcu, Sümerya Demirci, Şenay Kınalı Üçüncü, Temel Şükrü Yılmaz, Uğur Aydın, Volkan Bozali, Yunus Tekin Baki

YEDEK ÜYELER

Ahmet Sezgin Kartal, Türker Güner, Mehmet Aygün, Muhsin Zübeyir Efendioğlu, Feriştah Akyüz, Raif Yazıcı, Cemal Tonyalı, Tolga Barış Genç, Abubekir Çakır, Elif Yükünç, Gökay Arslan, Hüseyin Ekmekçioğlu, Mehmet Yasin Kul, Yıldız Yetim, İlyas Kara, Haydar Çelik, Umut Özçelik, Ali Yirigöz, Gökhan İskenderoğlu, Şenol Aydoğan, Ömer Akkaya, Bilge Bebek, İdris Holoğlu, Paşa Şengül, Şenol Eyüpoğlu İl Disiplin Kurulu Üyeleri ASİL Kemal Kadakal, Zekeriya Karaçengel, Şeref Demirci, Vahap Öztel, Ali Can Kaynar

YEDEK

Mahmut Kalaycı, Mustafa Pehlivan, Dursun Ali Sakarya, Halil Kılıç, Muhammed Enes Baştürk İl Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri ASİL Ahmet Gürsoy, Ekrem Duman, Mustafa Çolak YEDEK Mehmet Yakupoğlu, Halil İncehasan Büyük Kongre Delegeleri ASİL Haydar Revi, Bahar Ayvazoğlu, Sefa Küçükali, Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Nureddin Çelik, Temel Altunbaş, Ahmet Metin Genç, Emre Akgün, Şaban Bıyık, Mehmet Hakan Terzioğlu, Avni Adanur, Tolga Şengül, Enver İskenderoğlu YEDEK Hüseyin Azizoğlu, Sedat Kongur, Harun Demirci, Hakan Kocaman, Cafer Köroğlu, Şenol Akpınar, Muhammet Selçuk 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 19:54
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner249

banner233

banner234