banner164

Gençler Olarak Örnek Olun

Genç MÜSİAD Trabzon Şube heyeti, revize edilen yönetim kurulu ile MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ali Kaan’ı işyerinde ziyaret ettiler.

Gençler Olarak Örnek Olun
banner232

Genç MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Fatih Garip başkanlığında ki ekip, Kaan’ı Kaşüstü Mahallesindeki ‘Kaanlar Gıda’ işyerinde ziyaret ederek, 2020 yılı projeleri ile ilgili istişarede bulundular. MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ali Kaan, gençlere nasihatte bulunarak, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizleri destekleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da gençleri çok destekliyor. Bizler de MÜSİAD olarak siz genç kardeşlerimize her zaman destek olacağız. 2020 yılı Trabzon ve ülkemiz için güzel geçecek. Ekonomimizde canlanmalar olacak. Sizler de ticaretinizle ülkemize faydalı gençler olun. Faizden uzak durun, helal ticaret yapın” dedi.
Genç MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Fatih Garip’de Kaan’a misafirperverliği için teşekkür ederek, “Ülkemize hayırlı gençler olma çabasındayız. Bu bağlamda ticaretimizi ve ihracatımızı da devam ettiriyoruz. Genç MÜSİAD Tiflis ve Rotterdam şubeleri ile görüşmelerimiz var. Ticaretimiz için canla başla mücadele ediyoruz” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273