banner277

Aksa Çoruh Elektrik 31 Mart’a kadar faizleri silmeye devam ediyor

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de vatandaşlara kaliteli elektrik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik, yıl sonuna kadar olan faiz sıfırlama kampanyasını 31 Mart 2020’ye kadar uzattığını duyurdu.

Aksa Çoruh Elektrik 31 Mart’a kadar faizleri  silmeye devam ediyor
banner232

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri bulunduğu il ve ilçe merkezinde yer alan müşteri hizmet merkezlerine davet eden Aksa Çoruh Elektrik, ana para ödemelerinin ise taksitli olarak kredi kartıyla da yapılabileceğini açıkladı.

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de yaklaşık 1 milyon 200 binden fazla aboneye kaliteli elektrik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik, daha önce yıl sonuna kadar uygulayacağını duyurduğu faiz affı kampanyasını uzattı. Aksa Çoruh Elektrik’ten yapılan açıklamaya göre, üç yıl ve daha uzun süredir elektrik borcu olan abonelerin, nakit veya kredi kartıyla müşteri hizmet merkezlerinden 31 Mart 2020’ye kadar borçlarını faizsiz olarak ödeyebilecekleri belirtildi.

Kredi kartıyla taksitli ödeme fırsatı
Vatandaşların kampanya kapsamında nakit ya da kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabileceğini de açıklayan Aksa Çoruh Elektrik, borçları hukuki takibe girmiş abonelerin de bu fırsattan yararlanabileceğini ve müşterilerin kendilerine en yakın Aksa Çoruh Elektrik müşteri hizmetlerine gidip işlemlerini kolaylıkla yapabileceğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 11:04
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273