banner277

TRABZON VE İLÇELERİ YENİ YILA KARLA GİRDİ

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon ve Bölgede Beklenen kar 2 günden beridir Yüksek kesimlerde yağmaya devam ederken ilk defa bu akşam üzeri Trabzon Şehir Merkezine ve İlçelerinin Tümüne aynı anda yağmaya başladı.

TRABZON VE İLÇELERİ YENİ YILA KARLA GİRDİ

 BEKLENEN KAR TRABZON VE ÇEVRESİNİ ESİR ALDI 

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Trabzon ve Bölgede Beklenen kar 2 günden beridir Yüksek kesimlerde yağmaya devam ederken ilk defa bu akşam üzeri Trabzon Şehir Merkezine ve İlçelerinin Tümüne aynı anda yağmaya başladı. 

Trabzon Rize Karayolu önlem alınmasına rağmen yinede ani bastıran Kar'dan dolayı sürücülerinde Kar lastiği ve Zincir Takmaması sonucu kazalara sebebiyet verdi. Özellikle Tünel Giriş -Çıkışları ile köprülü kavşaklarda aşırı buzlanma ve kar yüzünden kazalar oluşurken geçişlerde çok tehlike arz etti. Trabzon Merkez de ve Sahil Kesimindeki ilçelerde kar kalınlığı yer yer 15 Cm ile 25 Cm arasında değişiyor yüksek kesimlerde bu 90 Cm 'e kadar çıkıyor . Bu kış kara hazırlıklı yakalanan Trabzon Büyükşehir Belediyesi ,Trabzon Merkez Ortahisar Belediyesi ,Karayolları ve İlçe Belediyeleri Kar yağmaya başladığı saatten itibaren kar küremeye ve vatandaşın yollarını açmaya devam ediyorlar .
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 02:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273