banner164

Sürmene ve Of'u Sel Bastı

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon'un Sürmene İlçesi ve Of İlçesinde akşam üzeri bastıran aşırı sağanak yağış sele sebep oldu.

Sürmene ve Of'u Sel Bastı
banner232

Sürmene ve Of'u Sel Bastı 
Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  
Trabzon'un Sürmene İlçesi ve Of İlçesinde akşam üzeri bastıran aşırı sağanak yağış sele sebep oldu. Sürmene Çamburnu,Yeniay,Balıklı Mahallelerinde etkili olan Sağanak yağış derelerin taşmasına sebep oldu. Sürmene Çamburnu,Yeniay ve Balıklı Mahallerinin yanısıra Of'un yazlık ve Ağaçbaşı Mahallerini bastıran yağmur şehri çamura boğdu. Of Ağaçbaşı ve Yazlık Mahallesinde araçları ile mahsur kalan vatandaşlar kurtarıldı. 
Olay yerine Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Fen İşleri ,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hüseyin Türker,UMKE,AKUT,SÜR-AK 112 Acil servis giderek vatandaşlara yardımcı oldular. Of'ta ise Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hüseyin Türker ve Ekibi,UMKE,AKUT Selden zarar gören vatandaşlara ilk yardımı ulaştırdılar. Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ,Sürmene Belediyesi ve Of Belediyesi Olay yerlerine İş Makinelerini sevk ederek kurtarma ve temizleme çalışmalarına başladı. Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hüseyin Türker ile Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu kurtarma ve Temizlik çalışmalarını bizzat yönetiyorlar. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 00:30
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273