banner164

ŞALPAZARI İLÇESİNDE KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Şalpazarı Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekibinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

ŞALPAZARI İLÇESİNDE KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR
banner232

 ŞALPAZARI İLÇESİNDE KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com    Şalpazarı Belediyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekibinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aralıksız yağan yoğun kar nedeniyle ulaşıma açılan yollar zaman zaman tekrar kapanıyor. Buna rağmen ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  ; İlçemiz Üzümözü mahallesinden tedavi görmesi için Trabzon KTÜ Tıp Fakültesine gitmesi gereken Hasan Özkan adlı vatandaşımız, aralıksız yağan kar nedeniyle, ulaşıma kapanan yolların tekrar açılması için, Trabzon Büyükşehir Belediyemizin iş makinası ile Şalpazarı Belediyesi saha ekibinin başında bulunan Muhammet Muhcu yoğun çaba sarfederek hasta olan vatandaşımızı ilçe merkezine indirdi.

  Yine İlçemiz dolmuş şoförlerinden Reşit Kara’nın babasının tedavi görmesi için, ulaşıma kapanan yolun Şalpazarı Belediyesi iş makinaları ile ulaşıma açılarak tedavisini görmesi için hastahaneye gitmesi sağlanmıştır.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 19:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260