banner277

KARADENİZ BÖLGESİ TURİZM ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

Haber : Melek Çakır / Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Nov Otelde düzenlenen Türkiyenin en büyük Doğu Karadeniz Bölgesi Turizm Çalıştayı, bugün Trabzon'da yapıldı.

KARADENİZ BÖLGESİ TURİZM ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

 KARADENİZ BÖLGESİ TURİZM ÇALIŞTAYI SONA ERDİ 

Haber : Melek Çakır / Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Nov Otelde düzenlenen Türkiyenin en büyük Doğu Karadeniz Bölgesi Turizm Çalıştayı, bugün Trabzon'da yapıldı. Trabzon Novotel'de yapılan toplantı sabah 10:00'da başlayarak yaklaşık 7 saat sürdü.  Açıklanan programa göre çalıştaya Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Trabzon Nov Otel'deki Çalıştaya Trabzon Milletvekilleri Dr.Adnan Günnar, Muhammet Balta,Av.Salih Cora,Av.Ayşe Sula Köseğlu,Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Rize Milletvekilleri Hasan Karal,Hikmet Ayar,Osman Aşkın Bak, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz,Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz ,Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ,Bayburt Valisi Yusuf Odabaş ,Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ,Giresun Valisi Hasan Karahan,Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu,Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu,Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz ,Samsun Valisi Kazim PAŞA ,Samsun Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,Sinop Belediye Başkanı Hamza İnce ,Sinop Valisi  Yavuz Selim Köşgör ,Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Artvin Belediye Başkanı Hüsrev Salmaner, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ,TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ,DOKA Kalkınma Kurulu Başkanı Zeyyat Kafkas ,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan,Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu ,Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarı Alioğlu,Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi,Diğer İlçe Belediye Başkanları ve Parti Başkanlarının yanısıra Turizm Firmaları katıldı.

. Çalıştayın ilk bölümü basına açık olarak gerçekleştirildi. Trabzon Valisi ve 4 bakanın konuşmasına yer verilen ilk bölümün ardından ikinci bölümde ise toplantı basına kapatıldı. İkinci bölümde Trabzon ve çevre illerin Turizm Müdürleri ile birlikte turizm ile ilgili çok sayıda bölge müdürleri bakanlarla birlikte istişare toplantısı yaptı. Toplantının ardından 4 bakan önceki gün Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit düşen Ünal Bıçakçı'nın evine taziye ziyaretine gitti. Bakanlar 21.00 tarifeli uçak ile Ankara'ya dönecekler.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 20:42
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273