banner277

DAVUT ÇAKIR ARAKLI'DA YAPILACAK OLAN TURİZM MERKEZLERİNİ İNCELEDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır Bu gün Beraberindeki Belediye Meclis Üyeleri olduğu halde Araklı'ya geldi.

DAVUT ÇAKIR ARAKLI'DA YAPILACAK OLAN TURİZM MERKEZLERİNİ İNCELEDİ

 DAVUT ÇAKIR ARAKLI'DA YAPILACAK OLAN TURİZM MERKEZLERİNİ İNCELEDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır Bu gün Beraberindeki Belediye Meclis Üyeleri olduğu halde Araklı'ya Gelerek Arakı'nın Turizm değerlerini tek tek gezerek Yapılması gereken Turizm Tesisleri ve yatırımları hakkında Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Araklı Belediye Meclis Üyeleri kenan Bağçiçek ,Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık ,Yatırımcı İş Adamı Mehmet Ali Derya ve Partililerinde katılımı ile bölgede incelemede bulundu. 

ARAKLI BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ 
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır Araklımızı ziyaret etti. Belediye meclis üyelerimizle beraber kendisine eşlik ettik. Araklımızın turizm mevkilerinden bazılarını turup, pazarcık yaylası başta olmak üzere yerinde inceledik. Buraya yapılacak olan projelerle ilgili olarak bir komisyonla beraber Araklı'da encümen toplantılarını gerçekleştirdiler. Turnalı eski adıyla os mahallemizde bulunan Aşıklar Şelalesinin turizme kazandırılması adına yakında çalışmalarımız başlayacak. Bu güzel ve güzide alanlarımızı en iyi şekilde değerlendirmek için gayret ediyoruz. Sayın Genel Sekreterimiz turizm projelerimizle yakından ilgilenip altyapı ve planlama çalışmalarını başlattı. Kendilerine Araklı'yı ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2016, 20:30
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273