banner277

BAŞKAN RECEP ÇEBİ TRABZONSPORLU FUTBOLCULARA PLAKET VERDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı'nın Gururu Trabzonsporlu Futbolcular Muhammet Beşir ve Yusuf Erdoğan'a Plaket verdi.Dün Gece Oynan Maçta 90+ 3 'te Eskişehirspor'a karşı attığı golle Trabzonspor'u rahatlatmıştı.

 BAŞKAN RECEP ÇEBİ TRABZONSPORLU FUTBOLCULARA PLAKET VERDİ

 BAŞKAN RECEP ÇEBİ TRABZONSPORLU FUTBOLCULARA PLAKET VERDİ

 Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı'nın Gururu Trabzonsporlu Futbolcular Muhammet Beşir ve Yusuf Erdoğan'a Plaket verdi.Dün Gece Oynan Maçta 90+ 3 'te Eskişehirspor'a karşı attığı golle Trabzonspor'u rahatlatmıştı. 
Araklı'lılı Muhammet Beşir Beraberinde Trabzonsporlu Futbolcu Arkadaşı Yusuf Erdoğan'ı da alarak Memleketi Araklı'yı ziyaret etti. Trabzonsporlu Futbolcular Muhammet Beşir ve Yusuf Erdoğan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan'ı ziyaret etti. Araklı Kaymakamı Recep Çebi Günün Anısına Başarılı Futbolculara Birer tane Plaket taktim etti. 

ARAKLI BELEDİYE BAŞKANI RECEP ÇEBİ
 Trabzonsporlu Başarılı futbolcularımız Yusuf Erdoğan ve Muhammet Beşir bizleri ziyaret etti. Kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Trabzonspor'umuza başarılar diliyoruz dedi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 00:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273