banner164

Araklı’ya Polis Moral Merkezi Kuruluyor

Trabzon’un Araklı ilçesinde kumlama denilen alanda yaklaşık 35 milyon TL değerinde Polis Moral Eğitim Merkezi yapılacak.

Araklı’ya Polis Moral Merkezi Kuruluyor
banner232

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi bu merkezin oldukça önemli olduğunu vurgulayarak planlamalarının tamamlandığını kısa bir süre içerisinde inşasıyla ilgili net bir bilgi verileceğini kaydetti.

Türkiye genelinde daha önce böyle bir kapsamlı bir merkezin yapılmadığı bilgisi verilirken projenin ilk olacağı vurgulandı. Başkan Çebi bu merkezin ilçede sirkülasyonu arttıracağını ifade etti.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi; ”Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’ya, Trabzon Milletvekilleri Sn. Muhammet Balta’ya, Sn. Adnan Günnar’a, Sn. Salih Cora’ya, Sn. Bahar Ayvazoğlu’na, Trabzon Valisi Sn. İsmail Ustaoğlu’na, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Murat Zorluoğlu’na, Ak Parti İl Başkanı Sn. Haydar Revi’ye, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Şaban Bıyık’a, belediye meclis üyelerine, belediye personeline ve emeği geçen herkese teşekkür etti.”

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273