banner277

Transferin kalbi İstanbul'da atıyor

Trabzonspor yönetimi iki futbolcuyla İstanbul'da görüşüyor

Transferin kalbi İstanbul'da atıyor


Trabzonspor yönetimi bir yandan ödeme sıkıntılarını çözerken diğer taraftan da kadroyu güçlendirebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Bordo mavili yönetim dün akşam İranlı Morteza Pouraliganji’yı İstanbul'a getirirken bugün de Nijeryalı Anthony Nnaduzor Nwakaeme'yi getirdi. Trabzonspor yönetimi İstanbul'da stoper Morteza ve forvet Anthony ile transferin son detaylarını görüşecek.

İki futbolcunun talepleri karşısında kulübün şartlarını ortaya koyacak olan yöneticilerin uygun maliyetlerle iki transferi de bitirmeye çalıştığı kaydedildi. İki transfer ile ilgili şuan net bir anlaşma olmadığı belirtilirken kısa süre içerisinde olumlku veya olumsuz kararların verileceği bildirildi.

Öte yandan bugün Morteza ile ilgili açıklamalarda bulunan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu “İstanbul’da futbolcuyla görüşme yapılacak. Bizim şartlarımız var onları görüşeceğiz. Olma ihtimali yüzde yüz değil.  İstanbul’a bir çok oyuncu geliyor.  Bizim düzenimizi, prensibimizi, ödememizi bozacak bir talebi varsa illa ki alınacak diye bir şey yok. “ şeklinde konuşmuştu.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273