banner277

Trabzonspor'un Yeni Transferi Kuçka İmzayı Attı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor Başkanı Usta Kuçka'yı Milan'dan Kopardı ,Önce İstanbul'a Getirdi Sağlık Kontrolünden Geçirdi sonra Özel Uçakla Trabzon'a Getirdi.

Trabzonspor'un Yeni Transferi Kuçka İmzayı Attı

 Trabzonspor'un Yeni Transferi Kuçka İmzayı Attı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

Trabzonspor Başkanı Usta Kuçka'yı Milan'dan Kopardı ,Önce İstanbul'a Getirdi Sağlık Kontrolünden Geçirdi sonra Özel Uçakla Trabzon'a Getirdi. Kuçka Trabzonspor'un Akyazı Şenol Güneş Kompleksinde Tarihi imzayı atarak Trabzonsporlu oldu. Kuçka Trabzonspor Stadyumuna hayran kaldı. 

İMZA TÖRENİNE BAŞKAN USTA'DA KATILDI 

 Muharrem Usta, “Bugüne gelişimiz çok kolay olmadı. Durica bizim için çok katkı verdi. Bizim açımızdan bitmiş olan bir transferin pürüzleri bile 13.5 saat sürdü. Tesisleri gezeceğiz ve stadı görecek. Arkasından hemen kampa katılacak. Milan’la bir anlaşma yaptık. İki yıl içerisinde Milan’la burada bir maç yapacağız. Bizim gerçekten kaliteli karakteri sağlam oyunculara ihtiyacımız var. Bu transferin gerçekleşmesi ekonomik sebeplerle olan bir şey değil. Durica’nın yaptığı katkı gibi Kucka’da bize elöçilik yapacak. Burada güzel bir maçta Milan’la birlikte olacağız. Tüm Trabzonsporlular adına hoşgeldiniz diyorum. Onunla başaracağımız çok işler far4. Trabzonspor olarak yapacağımız çok büyük işler var. Trabzonspor olağanüstü başarıları hak eden bir kulüptür.” dedi. Kucka açıklamasında “Hepinize teşekkür ediyorum benim yaptıklarınız için teşekkür ediyorum. Çok az zamanım kaldı. Burada olduğum için çok memnunum. İnanıyorum ki kulübe yardımcı olacağım ve gerekli yere götüreceğim. Bütün gücümü vereceğim. Az zamanım kaldı. İyi bir takımımız var ve ben bu takımın bir parçası olacağız. Taraftar harika. Taraftarların beni karşılaması gibi bir şey daha önce yaşamadım. İnanıyorum ki gelecekte daha iyi olacağız.” İfadelerini kullandı. Muharrem Usta, başka transfer olacak mı şeklindeki soruya, “Bu transfer bizi çok yordu. Kucka Milan’ın satış listesinde olan bir oyuncu değildi. Milan yeni bir takım kurarken Kucka'nın olmasını istiyordu. Olağanüstü emek sarfedilen, Trabzonspor’a o bölgede iyi bir oyuncuya ihtiyaç vardı. Çok yoruldum. Birkaç gün sonra yeniden konuşacağız. Herkes ilgilendiğimiz oyuncuları biliyor. Alacağımız oyuncular direkt katlı sağlayacak oyuncular. Biz Kucka ile değişik yerlerde defalarca görüştük. Çok iyi bildiğimiz ve almanın zor olduğunu bildiğiniz biz oyuncu. Yorulduk ama değdi.” dedi. Başkan Usta, "Trabzonspor yenden bir yükkseliş dönemi yaşıyor. Herkes çok büyük emek veriyor. Teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza, camiamızın bütün unsurlarına, tam bir kenetlenme içerisinde ümit ederim ki çok iyi bir sezon yaşarız. Trabzonspor'un buggünlere gelmedsinde emeği olanlara teşekkür ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 20:52
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273