banner277

Trabzonspor'dan Muhteşem İftar

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor'un her yıl Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde Trabzonspor ve Trabzon'un tanınmış isimleri buluştu.

Trabzonspor'dan Muhteşem İftar

 Trabzonspor'dan Muhteşem İftar

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzonspor'un her yıl Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde Trabzonspor ve Trabzon'un tanınmış isimleri buluştu.  Trabzon'da Zorlu Grand otelde gerçekleşen buluşmaya Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Asbaşkan Ahmet Çubukçu, Trabzonspor'un tüm yeni yöneticileri, Trabzonspor Divan Başkanı Av.Ali Sürmen, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya ,Eski Bakanlardan Eyüp Aşık,CHP Eski Milletvekili Volkan Can Alioğlu, Trabzonspor'un eski başkanları, Arsin Belediye Başkanı Dr.Erdem Şen,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen,Trabzonsporlu eski futbolcular, Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem ve Yönetim Kurulu,Trabzon TÜFAD , TÜRKONFED Başkanı Zeyyat Kafkas, Siyasi Parti temsilcilerinden MHP İl Başkanı Nihat Birinci,CHP İl Başkanı Turgay Güngör, AK Parti İl temsilcisi ,ve amatör spor kulübü temsilcileri, www.trabzonhaber24.com Editörü Ömer Altıntaş ,Tük Kızılay Genel Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Muharrem Altıntaş,Basın Mensupları ve Misafirler katıldı.


  Buluşmada konuşma yapan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, şunları söyledi: "Büyükler zor şartlarda da olsa ayağa kalkmasını, o büyüklüğün şanına yakışır şekilde yol almasını mutlaka başarmak zorunda. burada bu salonda sizlere baktığımda buradaki ambiyansı gördüğümde emin olabilirsiniz ki bir kardeşiniz olarak bizler Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için canı-ı gönülden fedakarca hizmet etmekten ve camiamızı başarılı günlere taşıyabilmekten onur duyacağız. büyük kulüplere, büyük markalara emek vermek her yöneticinin asli görevi. Elbette çok insanın emeği geçti. Bu büyük kulüp yarınlara daha güçlü ulaşmak ve yarınlara sağlıklı bir şekilde yapmak durumunda. Evet belki zor günler geçiriyor olabiliriz. Ama emin olun düne göre daha sağlıklı bir yapıya kavuştuk. Yarınlar için daha ümitvarız. Hala sıkıntılarımız var, hem de çok büyük sıkıntılarımız var. Ama emin olun ki Trabzonsporumuz artık ayağa kalkmak üzere sağlıklı bir zemine oturmuştur, oturmak için gerekli adımları ciddi bir şekilde atmaktadır. 50. yıl, 75. yıl, 100. yıl, 200. yıl... İnanalım ki Trabzonsporumuz bunları görecek. Ama dediğim gibi bizler gelip geçici olacağız. Herkesten rica ediyorum, yöneticiler elbette iş yaparken hatalar da yaparlar. Hayatta iş yapmak isteyen herkes beraberinde hatalar da yapacaklar. Aslolan o  hatalarda da o işin arkasında durabilmek. O nedenle biz sizlere sırtımızı dayayarak, sizlerden güç alarak, bu salondaki Trabzonspor ruhundan güç alarak Trabzonsporumuzu geleceğe sağlıklı bir şekilde taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Takımımız belli standartlara oturdu ama belirli eksikliklerimiz var. Bu eksikliklerimizi inceleyerek, ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayarak önümüzdeki sene daha sağlıklı, hepimizin gurur duyacağı, 'Trabzonspor yeniden ayağa kalktı', 'Trabzonspor'u seyrederken mutlu oluyoruz' diyeceği Trabzonspor'u inşa etmek için uğraşıyoruz. Trabzonspor'un transferlerinde ne olacağını eminim merak ediyorsunuzdur. Yapmak istediğimiz şey; ihtiyaçlarımızı karşılamak için bütçemizi göz önüne almak kaydıyla en doğru isimlerle trabzonspor'u buluşturmanın ve eğer doğru isim bulamıyorsak veya gücümüz buna yetmiyorsa ihtiyacımız kaç kişiyse az da olsa uygun isimleri takıma koyarak takımı ekonomisiyle birlikte sağlıklı bir zemine oturtmak istiyoruz. Bu sözlerimden kötü bir algı oluşmasın. Herkesin mutlu olacağı şekilde takımımızın ihtiyacını karşılayacağız. Gelecek sene beraberce Trabzonspor'un arkasında sağlıklı bir şekilde dik durmamız kaydıyla iyi bir takımı icra edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın." 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 14:07
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273