banner277

TRABZONSPOR TEPHANE M'BİA ETONDİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Haber : Muharrem Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yeni transferimiz Stephane M'bia Etoundi için bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi.

TRABZONSPOR TEPHANE M'BİA ETONDİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

 TRABZONSPOR TEPHANE M'BİA ETONDİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ 

Haber : Muharrem Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Yeni transferimiz Stephane M'bia Etoundi için bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi.
İmza töreninde konuşan Sportif Direktörümüz Süleyman Hurma, çok önemli ve değerli bir oyuncunun kadroya katıldığını belirterek, “Avrupa’nın önemli kulüpleriyle yarıştık. Trabzonspor da Avrupa’da başarıları olan köklü bir kulüp. Adımızın anıldığı bir oyuncuyu aldığımız için mutluyuz. İnşallah camianın beklediği başarılarla buluşmayı becerir. Kendi kariyeri zaten ortada. Şampiyonluklara alışık bir oyuncu. Şampiyonluklara alışkın oyuncularla bizim de yolumuz kolaylaşacaktır” diye konuştu.
Yeni transferimiz Stephane M'bia Etoundi ise şöyle konuştu: “Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Kendi performansımın en iyisini Trabzonspor’a vermek istiyorum. Şunu tekrar söylemek isterim ki burada olmaktan oldukça mutluyum. Burada olma amacım buradaki insanların hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamaktır. Amacımıza ulaşmak için herkese ihtiyacımız var. Bütün herkesin desteğiyle hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum. Benim için buradaki en önemli şey saygı duymaktır. Bana bahsedilen projeler heyecan verici. Bu projelere katkı sağlamak için buradayım. Gelmeden önce Trabzonspor’u biliyordum. Büyük bir kulüp. Geçen yılki pozisyonunu gördüğümde bu yıl daha ileriye gidebileceğimizi düşündüm. Kulübe olan güvenim daha iyi olabileceğimiz yönünde. Bunu hep birlikte göreceğiz. Lig çekişmeli. Büyük bir kulüpteyim. Motivasyonum yüksek. Kaliteli oyuncularımız var. Aynı zamanda bir amacımız var”
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 13:04
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273