banner277

Trabzonspor Son Model Yeni Otobüsünü Teslim Aldı

Haber; Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com. Trabzonspor Kulübü tarafından, resmi karayolu ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm’e özel olarak sipariş edilen son model Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüsün teslim töreni Medical Park Trabzonspor Stadyumu'nda yapıldı.

Trabzonspor Son Model Yeni Otobüsünü Teslim Aldı

 Trabzonspor Son Model Yeni Otobüsünü Teslim Aldı

Haber; Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com.

Trabzonspor Kulübü tarafından, resmi karayolu ulaşım sponsoru Ali Osman Ulusoy Turizm’e özel olarak sipariş edilen son model Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüsün teslim töreni Medical Park Trabzonspor Stadyumu'nda yapıldı.

Törene Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ve Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, Asbaşkan Heyrettin Hacısalihoğlu ve yöneticiler, Teknik Direktör Ünal Karaman ve futbolcular katıldı.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu törende yaptığı konuşmada “Bugün yaptığımız pek sıradan bir anlaşma değil. Herşeyden önce Rahmetli Ali Osman Ulusoy başkanımız Trabzonspor’un kurucu ve efsanevi başkanlarından. Bu kulübün kuruluşundan günümüze kadar hizmeti geçen bir başkandan söz ediyoruz. Trabzon Türkiye’nin T’sidir sözü tarihte yerini Trabzonlu en iyi tanımlayan söz olarak yerini almıştır. Bu sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmesinde emeği olan Ulusoy ailesine ve Mercedes Hassoy firmasına da şükranlarımızı arz ediyoruz. Bu anlaşma inşallah bütün camiamıza örnek olur. Bunu bir başkanın hizmetinin devamı olarak görmek lazım. Mercedes firmasına da bu sponsorluğu gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, “Öncelikle babamın adının burada geçmesi beni çok mutlu etti. Hepinize başarılar diliyorum ,mutlu günler olsun inşallah” dedi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, “Bu birliktelikten çok memnununum  gurur duyuyorum. Markamızın bu birliktelikte yer alması bizim için bir övünç kaynağı. İnşallah Trabzonspor’un son teknoloji bu aracımzıla başarılara imza atmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 13:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273