banner277

Trabzonspor forma satışında rekora koşuyor !

TS Club mağazalarında daha önceki sezonlara göre büyük ilgi gören formalar, satış olarak tarihi bir rekora doğru ilerliyor.

Trabzonspor forma satışında rekora koşuyor !
TS Club mağazalarında daha önceki sezonlara göre büyük ilgi gören formalar, satış olarak tarihi bir rekora doğru ilerliyor. Mağazalara, gece gündüz demeden ürün yetiştirmeye çalışan Trabzonspor yönetimi, ilgiden dolayı oldukça memnun.

119 TL’den satışa sunulan yeni sezon formalarına olan ilgi, TS Club mağazalarının da yüzünü güldürdü.TARAFTARA TEŞEKKÜR

Trabzonspor'un TS Club'lardan sorumlu yöneticisi Mehmet Terzi, sosyal medya hesabı üzerinden," Teşekkürler büyük Trabzonspor taraftarı, forma satışlarımız tarihi rekora koşuyor." şeklinde yayınladığı mesaj ile müjdeli haberi duyurdu.

FORMALARIN ÖZELLİKLERİ

“Fırtına” adını taşıyan bordo-mavi renkli klasik çubuklu iç saha forması, geçtiğimiz sezonlarda kullanılmaya başlayan ve taraftar tarafından da oldukça sevilen Victory ( Zafer) dizaynı devam ettirilerek tasarlandı. Karadeniz'in fırtınası ve dalgalarını temsil eden formanın bordo yakasıyla birlikte yeşil sahalara klasik bir şıklık da getiriyor.

Trabzonspor'un deplasman maçlarında giyeceği “Beyaz” forma ise Karadeniz’in fırtınası ve dalgalarını temsil eden bordo – mavi tasarım detayını takım armasının üzerindeki sol kol üzerinde taşıyor. Yaka ve kol detaylarında kullanılan bordo rengi formaya güçlü bir duruş kazandırıyor.
“Mavi Zafer” adı verilen üçüncü formanın göğsünde büyük bir zafer işareti yer alıyor. Forma, bordo mavililerin köklü geçmişindeki başarılarından ilham alarak, yeni sezonda Avrupa arenasında hedeflediği büyük başarıya göz kırpıyor

Trabzonspor'un, 2014-2015 sezon formaları Dri-Fit teknolojisi ve geri dönüşümlü pet şişelerden üretilme özellikleriyle de önem kazanıyor. Bordo mavililerin yeni sezon formaları, Nike’ın düşük çevresel etkiyle spor malzemesi üretme sözü doğrultusunda, devrim yaratan geri dönüştürülmüş polyester kumaşından üretilmeye devam edecek. Her bir forma ve şort, ortalama 13 geri dönüşümlü plastik şişeden üretiliyor. Bu çığır açan üretim sürecinde plastik şişeler eritilerek önce iplik haline getiriliyor, daha sonra polyester olarak dokunuyor. Bu sayede, polyester üretimine kıyasla enerji tüketiminde %30 oranında bir tasarruf sağlanıyor.
Formaların yapımında kullanılan Nike Dri-Fit teknolojisi ise oyuncuların daha kuru, daha serin ve daha hafif kalmasını sağlayan bir teknoloji ürünü. Teri bedenden kumaşın yüzeyine çekerek hızla kurumasını sağlayan bu malzeme, bir yandan da üç boyutlu yapısıyla cildin etrafında daha fazla hava boşluğu yaratarak formanın vücuda yapışmasını engelliyor.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2014, 18:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273