banner277

Trabzonspor ,3 Temmuz’un yıldönümünde FIFA başvurusunu yaptı

Haber : Muharrem Altıntaş www.trabzonhaber24.com Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Coşkun Bülbül, Özer Bayraktar, Hukuk Kurulumuzdan Av. Nusret Yılmaz’la birlikte İsviçre’de kulübümüzü temsil eden avukatımız Lucien W. Valloni bugün FIFA’nın merkezi Zürih’e gitti. Heyetimiz daha sonra başvuruyu gerçekleştirdi.

Trabzonspor ,3 Temmuz’un yıldönümünde FIFA başvurusunu yaptı

 Trabzonspor ,3 Temmuz’un yıldönümünde FIFA başvurusunu yaptı

Haber : Muharrem Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Coşkun Bülbül, Özer Bayraktar, Hukuk Kurulumuzdan Av. Nusret Yılmaz’la birlikte İsviçre’de kulübümüzü temsil eden avukatımız Lucien W. Valloni bugün FIFA’nın merkezi Zürih’e gitti. Heyetimiz daha sonra başvuruyu gerçekleştirdi.

Lucien W. Valloni, “Bugün FIFA’ya Avrupa’daki şike olaylarından bir tanesinin itirazını bütün delilleriyle birlikte verdik. Hakkımızı aramak için burada savaşıyoruz. Türkiye’de şikenin cezaları maalesef uygulanmadı. Bu cezaların verilmesini istiyoruz. Şampiyonluğu hak eden Trabzonspor’un da bu hakkının verilmesini istiyoruz” dedi.

Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu da, “Kulübümüz haklı davasını FIFA ’ya taşıma kararı almıştır. FIFA’ya yaptığımız başvuruyu 3 Temmuz’un altıncı yıldönümünde gerçekleştirdik. Trabzonsporumuzun mücadelesi kararlılıkla devam edecektir” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 21:23
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273