banner277

ŞOTA MAÇ SONRASINA HER ŞEYİ BIRAKTIM

Haber : www.trabzonhaber24.com Haber Servisi İstifa kararı sonrası yakın çevresine konuşan Şota'nın "İnanın çok üzüldüm. Takım UEFA'da maç yapacak, lige hazırlanıyoruz.

ŞOTA MAÇ SONRASINA HER ŞEYİ BIRAKTIM

 ŞOTA MAÇ SONRASINA HER ŞEYİ BIRAKTIM 

Haber :  www.trabzonhaber24.com Haber Servisi 
İstifa kararı sonrası yakın çevresine konuşan Şota'nın "İnanın çok üzüldüm. Takım UEFA'da maç yapacak, lige hazırlanıyoruz. Biz kimi Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda daha az para ile Trabzonspor'a kazandırırız diye çalışırken böyle bir olay beni derinden yaraladı ve üzdü. Beni buraya getiren Süleyman Hurma'dır. Bir oyuncunun yaptığı disiplinsizlik yüzünden benim de burada kalmam doğru olmaz" dediği öğrenildi.

ŞOTA'DAN İSTİFA AÇIKLAMASI
Trabzonspor Teknik Direktörü Sota Arveladze, istifa ettiği iddiaları üzerine, "İstifa etmedim. Takımın başındayım dese de Gürcü teknik adamın, Rabotnicki maçı sonrası durum değerlendirmesi yaparak karar vereceği iddia edildi.

İBRAHİM HACIOSMANOĞLU KRİZİ ENGELLEYEMEDİ
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili takımda yaşanan krizi engelleyemedi. Yurt dışı kampından takımla birlikte Makedonya'nın Üsküp kentine gelen başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, etrafında yaşanan gelişmelere müdahale etmekte geç kalınca kriz patlak verdi.

Trabzonspor'da Sportif Direktör Süleyman Hurma ile Trabsonspor Kaptanı Onur Kıvrak arasındaki yaşanan gerginlik Üsküp havaalanında başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun gözleri önünde yaşandı. Trabzonspor, Lüksemburg'dan özel uçakla dün saat 14.30 sıralarında Üsküp'e geldikten sonra Petar Milosevski'nin mezarının ziyaretinin planlaması yapıldı.

Tüm takımın gitmesi yerine iki kaptan Onur ve Mustafa'nın, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, sportif direktör Süleyman Hurma ve teknik direktör Sota Arveladze ile birlikte mezarlığı gitmesine karar verildi. Kulüp için kiralanan lüks araçlardan birine kaleci Onur oturdu. Bu sırada sportif direktör Hurma, Onur'u uyararak, futbolculara ayrılan minibüse geçmesini istedi. Hurma'nın, "Bu araçlar başkana, bana ve diğer misafirlere ayrıldı. Siz minibüsle gideceksiniz sözü üzerine, Onur'un, "Siz sportif direktörseniz ben de bu takımın kaptanıyım ifadelerini kullandığı öğrenildi. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun gözleri önünde yaşanan bu olayı sessiz kalırken, Hurma, durumu başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Sota Arveladze ile paylaştığı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2015, 23:34
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273