banner277

Onur ve Olcan gidecek mi? Son söz Hacıosmanoğlu'ndan !

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili takımın sözleşmeli oyuncuları Onur Recep Kıvrak ve Olcan Adın hakkında ortaya atılan transfer iddialarına cevap verdi.

Onur ve Olcan gidecek mi? Son söz Hacıosmanoğlu'ndan !

Hacıosmanoğlu, ticaret yapmak için değil Trabzonspor'u şampiyonluğa taşımak için görevde olduklarını belirterek, "Biz istemedikten sonra kimse oyuncumuzu alamaz" dedi.

Bu konuda taraftarların rahat olmasını isteyen Hacıosamnoğlu, Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacaklarından hiç kimsenin kuşkusu olmaması gerektiğini belirterek, "Onur'un serbest kalır maddesi vardı onu kaldırdık. Onur, dünyada iyi kazanan kalecileri arasında ilk 10'a girer. Eğer siz şampiyonluğa oynayacağım diyorsanız elinizdeki değerleri korursunuz. Bizde Trabzonspor menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yapıyoruz. İnancı bizimle olan hiçbir oyuncumuzu bırakmaya niyetimiz yok. Trabzonspor taraftarları bu konuda rahat olsunlar. Biz bu işin ticaretini yapmıyoruz. Trabzonspor şampiyonluğa taşıyacak kadronun temellerini oluşturmak için bu görevdeyiz. Bu işin ticaretini yapacağım diyorsanız oyuncularınızı satarsınız" diye konuştu.

Adı Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlarla anılan Olcan Adın içinde Hacıosmanoğlu, "Biz istemediğimiz sürece hiçbir oyuncumuz takımdan gitmek istemez. Olcan'ın bir yıl daha sözleşmesi var ve sezon bittiği zaman oturup konuşucağız. Şartlarda uyuşursak anlaşacağız. Şimdilik bir sıkıntı yok. Oyuncu Trabzonspor'da mutlu olduğunu ve kalmak istediğini belirtiyor. Şartlarda uyuşursak anlaşırız. Anlaşamadığmız bir durumda da zaten bir yıl sözleşmesi var futbolunu oynar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 20:59
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273