banner277

ONUR SÜLEYMAN HURMA'YI YEDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Tecrübeli yönetici, kaleci Onur Kıvrak'ı kadro dışı bırakarak Türkiye'ye yollamıştı.

ONUR SÜLEYMAN HURMA'YI YEDİ

 ONUR SÜLEYMAN HURMA'YI YEDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

SÜLEYMAN HURMA'NIN KAPTAN ONUR'U KAMPTAN KOVMASI SONUNU GETİRDİ....

Tecrübeli yönetici, kaleci Onur Kıvrak'ı kadro dışı bırakarak Türkiye'ye yollamıştı. Bu karar, Bordo-Mavili taraftarların tepkisini çekmiş ve Onur Kıvrak, havalimanında büyük coşkuyla karşılanmıştı. Hurma, Onur Kıvrak'ı göndermesiyle ilgili olarak yaptığı bir açıklamada, "Onur kalsın derlerse ben giderim" demişti. 

'Herkes yerini bilecek'

Süleyman Hurma, Onur Kıvrak'ı kadro dışı bırakma kararı almasının ardından yaptığı açıklamada çarpıcı sözler söylemişti. Hurma, "Trabzonspor'un doğrusu neyse ben onları doğru olarak kabul etmiş, o nedenle bu göreve gelmiş biriyim. İlk kez yapmıyorum, 25 senem bu işlerin içinde geçti. Ben durup dururken, ortada bir şey yokken takımın kaptanına böyle davranacak insan değilim. Bunun için çıldırmış olmak gerekir. Herkes olması gereken pozisyonu bilecek." ifadelerini kullanmıştı.

Bizde yazdığımız haberlerde Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak Süleyman Hurmayı yer demiştik haklı çıktık Süleyman Hurma Trabzonspor Taraftarlarının yoğun baskısına karşı duramadı  12 saat üzerine istifa etmek zorunda kaldı 
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2015, 11:37
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273