banner277

Muharrem Usta İtalya'da Kuçka'yı Bitirdi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yeni sezonda zirve yarışının içinde olmak için kadrosunu takviyelerle güçlendirmeyi planlayan Trabzonspor, uzun süredir temas halinde olduğu Spartak Moskova'dan Serdar Taşçı, Milan'dan Juraj Kucka ile Başakşehir'den Edin Visca transferlerinde çok hızlı hareket ediyor.

Muharrem Usta  İtalya'da Kuçka'yı Bitirdi

 Muharrem Usta  İtalya'da Kuçka'yıBitirdi 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com


 Yeni sezonda zirve yarışının içinde olmak için kadrosunu takviyelerle güçlendirmeyi planlayan Trabzonspor, uzun süredir temas halinde olduğu Spartak Moskova'dan Serdar Taşçı, Milan'dan Juraj Kucka ile Başakşehir'den Edin Visca transferlerinde çok hızlı hareket ediyor. 

Bu oyuncular için son detayları görüşen Trabzonspor, 2 Temmuz'da Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de başlayacak yurtdışı ilk etap kampına kadar bu transferlere resmiyet kazandırmayı hedefliyor. Başkan Muharrem Usta bugün Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerindeki Bayramlaşmaya katılmayıp transfer görüşmeleri yapmak üzere İtalya'ya gitti. Muharrem Usta bu gece Kuçka ile Türkiye'ye dönmesi bekleniyor.  

Bu arada sosyal medya üzerinden taraftarlara seslenen Başkanı Usta, "Hedefe varmak için takımımıza hep beraber destek olursak ve çok çalışırsak her şey güzel olur. Ama iyi iş çıkarmak emek ve zaman ister." ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2017, 16:25
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273