Yatırım Adası ve Birçok Proje Ankara’da Masaya Yatırıldı

Trabzon heyeti Başkent’e çıkarma yaptı…

Yatırım Adası ve Birçok Proje Ankara’da Masaya Yatırıldı

Vali İsmail USTAOĞLU başkanlığındaki heyet Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat KURUM, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet KASAPOĞLU’nu ziyaret etti. 

Trabzon Valisi İsmail USTAOĞLU, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih CORA, Adnan GÜNNAR, Bahar AYVAZOĞLU ve Muhammet BALTA, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLU, Tonya Belediye Başkanı Osman BEŞEL, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı Şadan EREN, TTSO Başkanı Erkut ÇELEBİ, AK Parti İl Başkanı Sezgin MUMCU ve DOKA Genel Sekreter Vekili Mehmet Akif ERASLAN’ın yer aldığı heyet, devam eden yatırımlar ve projelerin son durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulundu, kentin taleplerini aktardı.

Yapılan toplantılarla ilgili konuşan Milletevekili CORA, “Başta Yatırım Adası olmak üzere, Çömlekçi Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarının 2. etabı, şehrimizdeki sanayi sitelerinin dönüşümü, Uzun Sokak ve Maraş Caddelerindeki Cephe Sağlıklaştırması, gençlik ve spor yatırımları ve birçok konu kapsamlı olarak değerlendirildi. İnsana dokunan her alanda yapılan ve yapılacak olan yatırımları ele aldık. Şehrimizi kalkındırmak, daha iyi noktalara getirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Şehrimizin vizyonuna yakışır eserleri milletimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160