banner277

Müjde Şehir Hastanesi ve Yatırım Adası Mecliste Onaylandı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Seçim Öncesi AK Parti'nin Seçim beyannamesinde olan ve Trabzon'u çağ atlatacak olan Yatırım Adası ve Şehir Hastanesi TBMM'den bu gece geçerek onaylandı.

Müjde Şehir Hastanesi ve Yatırım Adası Mecliste Onaylandı

 Müjde Şehir Hastanesi ve Yatırım Adası Mecliste Onaylandı

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Seçim Öncesi AK Parti'nin Seçim beyannamesinde olan ve Trabzon'u çağ atlatacak olan Yatırım Adası ve Şehir Hastanesi TBMM'den bu gece geçerek onaylandı.Trabzon Ak Parti Milletvekili Dr.Adnan Günnar Müjdeyi Sosyal Hesabından Verdi.

DR.ADNAN GÜNNAR 
Günnar TBMM'de Trabzon Şehir Hastanesi ve Yatırım Adasının Onaylanmasının hemen peşinden Trabzon ve Bölge Halkına Müjdeyi verdi.  Trabzon Şehir Hastanesi Akyazı'da Şenol Güneş Spor Kompleksinin hemen yanına yapılırken Yatırım Adası ise Arsin Organize Sanayi'sinin hemen karşısına Denizi Doldurarak yapılacak .  Trabzon'a yapılacak olan şehir Hastanesi ve Yatırım Adasının yapımının bittiğinde ise Trabzon Bölgenin çekim merkezi olacak ,İşsizlik son bulacak halkın yaşam seviyesi yükselecek. 

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun olmaz olmaz dediği Trabzon için Mega Proje olan Trabzon Şehir Hastanesi ve Arsin Yatırım Adası Bakan Soylu'nun koyduğu ağırlıkla sonunda meclisten onaylanarak Yapımı için artık süreç başlamış oldu. 
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 01:10
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273