banner277

Cora Kunduracılar Esnafı İle Bir Araya Geldi

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih CORA, dün Trabzon’un Ortahisar ilçesi Kunduracılar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden CORA, onların taleplerini dinledi.

Cora Kunduracılar Esnafı İle Bir Araya Geldi

Milletvekili CORA, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında işyerleri kapalı olup kademeli normalleşmeyle yeniden açılan işletmeleri ziyaret etti. 

Esnafın sorunlarını dinleyen CORA, bu kapsamda hükümetin sağladığı imkanları ve aldığı kararları ilgililerle paylaştı.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Ziyaret kapsamında Kunduracılar caddesinde yapılan altyapı çalışmaları ile esnafa bilgi veren Milletvekili CORA, “Telekomünikasyon, Doğal gaz, İçme suyu, Yağmur suyu ve Kanalizasyon olmak üzere altyapıda 100 yıllık bir çalışma gerçekleştirdik. Şehrin altyapısına tabiri caizse mikro cerrahi operasyon yapıldı. Şimdi bu çalışma tamamlandı. Zemin döşemesi kısa sürede gerçekleştirildi. Bu çalışmaları pandemi sürecinde gerçekleştirmemiş olsaydık, şehrin göbeğinde bu yaz kanalizasyon kokusu olacaktı. Bunu bertaraf ettik. Belediye başkanlarımızı tebrik ediyoruz. Altyapı çalışmaları önemli ve zor çalışmalarıdır. Yollardaki bozulmaları da Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla görüştüm ve en kısa süre içerisinde bu yolların onarımını sağlayacağız.” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273