banner277

BÜYÜKŞEHİR'DEN SÜRMENE YENİAY'A ASFALT

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sürmene'de belirlediği program dahilinde asfalt çalışmalarına devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN SÜRMENE YENİAY'A ASFALT

 BÜYÜKŞEHİR'DEN SÜRMENE YENİAY'A ASFALT

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediyesi belirlediği program dahilinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Sürmene Yeniay Mahallesi’nde 1.5 km’lik yollarının asfaltlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeniay Mahalle Muhtarı Şükrü Dinçer, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi. Hizmetlerin devamını da beklediklerini kaydeden Muhtar Dinçer, Büyükşehir ve Sürmene Belediyesi’nin gelecek yıllarda mahallesindeki hizmetleri daha da artıracaklarına inandıklarını kaydetti.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu her ilçeye ve mahalleye eşit hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Başkan Gümrükçüoğlu gerek mahalle muhtarları ile gerekse vatandaşlarla yaptıkları toplantılarda her zaman ifade ettikleri gibi hava şartlarının müsaade ettiği ana kadar asfalt ve betonlama çalışmalarını sürdürecekleri sözünü verdiklerini hatırlatarak, ” Temmuz’da da, Ağustos’ta da, Kasım’da da Aralık’ta da kar kapatana kadar asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz demiştik. Aralık ayının ortalarına yaklaştığımız şu günlerde şehir değişik noktalarda asfalt çalışmalarımız sürdürüyoruz. Biz vatandaşın hizmetkarıyız. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2015, 11:22
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273