banner277

Büyükşehir Belediyesinden Kaşüstü’ne içme suyu harekâtı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı oturumlarına bugün devam edildi.

Büyükşehir Belediyesinden Kaşüstü’ne içme suyu harekâtı

 Büyükşehir Belediyesinden Kaşüstü’ne içme suyu harekâtı

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı oturumlarına bugün devam edildi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Haziran ayı ikinci oturumunda ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanırken Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2017 yılı yatırım programında bulunan Yomra ilçesi Kaşüstü ve Gürsel Mahalleleri İçme Suyu İnşaatı için finansman temini amacıyla Başkan Gümrükçüoğlu’na yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Büyükşehir Belediye Meclisinin dünkü oturumunda da TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2017 yılı yatırım programında yer alan Düzköy ilçesi Çayırbağı Mahallesi içme suyu inşaatı ile Çarşıbaşı ilçesi Şahinli-Kavaklı grup içme suyu arıtma tesisi inşaatının kredi kullanılarak gerçekleştirilmesi oy birliği ile kabul edilmişi. 2017 yılı içinde ihale edilerek yapım çalışmalarına başlanması planlanan 3 ayrı projesinin toplam maliyeti 18 milyon TL olarak öngörülüyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 16:07
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273